Jump to content

Coppa Italia: drámai izgalmak Milánóban

2017. 01. 31. 23:14

Az olasz labdarúgó kupa negyeddöntőjében az Inter a Lazio együttesét fogadta. A rómaiak végül győztesen hagyták el Milánót, ám a mérkőzés két piros lapot és igen komoly izgalmakat hozott.

Az olasz kupa negyeddöntőjében az Inter a Lazio együttesét fogadta. A mérkőzés első gólját a 20. percben a rómaiak szerezték, Felipe Anderson talált a kapuba Senad Lulic passzából. A második félidő 10. percében aztán újabb gólt szerzetek a vendégek, a Miranda szabálytalanságáért megítélt büntetőt Biglia váltotta gólra. A 76. percben a Lazio is megfogyatkozott, Radu kiállítását aztán Bozovic használta ki, ám az Inter több gólt nem rúgott, a vége 2-1 és Lazio továbbjutás.

A Coppa Italia elődöntőjében a felső ágon Napoli-Juventus derbit rendeznek a döntőbe jutásért, míg az alsó ágon a Lazio ellenfele a Roma vagy a Cesena lesz majd.

(Forrás: sportrajongo.hu;mti/Fotó:twitter)