Szárnyal a Manchester United Solskjaer irányításával

2018. 12. 30. 21:15

Sorozatban harmadik mérkőzését nyerte meg a Manchester United, amely az angol labdarúgó-bajnokság huszadik fordulójának zárómeccsén házigazdaként 4-1-re verte a Bournemouth csapatát.

A hazai együttesben a világbajnok Paul Pogba két gólt szerzett, mellette Marcus Rashford volt eredményes, majd a második félidőben éppen a helyére beállt Romelu Lukaku is betalált. A United az elefántcsontparti Eric Bailly kiállítása miatt az utolsó tíz percben emberhátrányban játszott.

Ez volt a menesztett José Mourinho helyére a szezon végéig ideiglenesen kinevezett vezetőedző, Ole Gunnar Solskjaer harmadik mérkőzése a csapat kispadján: irányításával a manchesteriek kilenc pontot szereztek, gólkülönbségük pedig 12-3.