Jump to content

Djokovics leütötte a pályáról Raonicot - videó

2016. 03. 21. 09:36

Novak Djokovic nyerte az Indian Wells-i tenisztorna férfi döntőjét, miután két szettben legyőzte Milos Raonicot. A világelső pályafutása során ötödik alkalommal nyerte meg az ötödik Grand Slamnek is nevezett rangos viadalt. A hölgyeknél meglepetés győzelem született, Serena Williams ugyanis kikapott a döntőben.

A világelső Novak Djokovics rendkívül könnyedén nyert a kaliforniai Indian Wellsben rendezett keménypályás tenisztorna férfi versenyének vasárnapi fináléjában.

A szerb játékos mindössze két játékot vesztett a 12. helyen kiemelt kanadai Milos Raonic ellen, így mindössze 79 perc alatt eldöntötte a meccset. A két teniszező hatodszor találkozott egymással és eddig mindig Djokovic nyert, aki így Indian Wellsben ötödször emelhette magasba a trófeát.

A nőknél a világelső Serena Williams meglepetésre nem bírt a fehérorosz Azarenkával, a 13. helyen rangsorolt játékos sima két szettben verte magasabban jegyzett riválisát.