Jump to content

PL: Kivégezte a Liverpool az Aston Villát

2016. 02. 14. 17:13

A szebb napokat látott, jelenleg a középmezőnyhöz tartozó Liverpool javított helyzetén, miután idegenben súlyos, 6-0-s vereséget mért a sereghajtó Aston Villára az angol labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Gólparádét rendezett a Liverpool az Aston Villa vendégeként. Jürgen Klopp együttese a 16. percben szerezte meg a vezetést Sturridge révén, majd 9 perc elteltével Milner növelte az előnyt kettőre. A liverpooli gólgyártás a második félidőben folytatódott, Emre Can Firminho passzát váltotta gólra, majd Origi révén már 4-0 volt az eredmény. Itt még azonban nem volt vége a liverpooli mészárlásnak, a vendégek hat perc alatt újabb két gólt szereztek Klájn és Touré révén, így a vége kiütéses 6-0-ás vendégsiker lett.

A vendégcsapatnál nem volt ismétlő, a hat gólt hatan szerezték.